Neljapäev 19. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Vaata kõigi europarlamenti kandideerinute tulemusi

1321-aripaev 26. mai 2014, 09:45

Vabariigi valimiskomisjoni kodulehel toodud kõikide kandidaatide tulemused, mis on reastatud d'Hondti meetodi alusel, mis reastab valimistulemused suurima keskmise põhimõttel (meetodi põhimõte soosib enim hääli saanud nimekirja).

Eesti Reformierakond  45 037  ANDRUS ANSIP

Eesti Keskerakond  25 263  YANA TOOM

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  18 773  TUNNE-VÄLDO KELAM

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  26 871  MARJU LAURISTIN

Üksikkandidaat  43 390  INDREK TARAND

Eesti Reformierakond  21 504  KAJA KALLAS

Eesti Keskerakond  18 527  EDGAR SAVISAAR

Eesti Reformierakond  8654  URMAS PAET

Eesti Keskerakond  11 505  MIHHAIL STALNUHHIN

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  7521  MARKO MIHKELSON

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  4985  IVARI PADAR

Eesti Reformierakond  976  IGOR GRÄZIN

Eesti Keskerakond  8538  JÜRI RATAS

Eesti Reformierakond  718  LAINE RANDJÄRV

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  7060  ENE ERGMA

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  2909  JEVGENI OSSINOVSKI

Eesti Keskerakond  5586  KADRI SIMSON

Eesti Reformierakond  710  VILJA SAVISAAR-TOOMAST

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  9507  MARTIN HELME

Eesti Keskerakond  1117  AIVAR RIISALU

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  4461  EERIK-NIILES KROSS

Eesti Reformierakond  648  URVE TIIDUS

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  2656  HANNES HANSO

Eesti Keskerakond  1087  KERSTIN-OUDEKKI LOONE

Üksikkandidaat  10 074  TANEL TALVE

Eesti Reformierakond  630  JÜRGEN LIGI

Eesti Keskerakond  619  ENN EESMAA

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  3628  ANVAR SAMOST

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  1861  MARIANNE MIKKO

Eesti Reformierakond  353  ARTO AAS

Eesti Keskerakond  415  ESTER TUIKSOO

Eesti Reformierakond  282  RAIT MARUSTE

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  1633  YOKO ALENDER

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  1252  EIKI NESTOR

Eesti Keskerakond  3161 MAILIS REPS

Eesti Reformierakond  197  MARGUS HANSON

Eesti Keskerakond  271  PRIIT TOOBAL

Eesti Reformierakond  156  AIVAR SÕERD

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  2833  MART HELME

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  657  TARMO KRUUSIMÄE

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  1188  URVE PALO

Eesti Keskerakond  205  AADU MUST

Üksikkandidaat  6018  SILVER MEIKAR

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  647  LIISA-LY PAKOSTA

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  1072  LIINA RAUD

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  523  124  MIHHAIL LOTMAN

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  864  ABDUL HAMID TURAY

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  389  MART NUTT

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  360  TOOMAS ALATALU

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  228  HENN PÕLLUAAS

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  285  LINDA EICHLER

Eesti Iseseisvuspartei  2193  HARDO AASMÄE

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  347  RANDEL LÄNTS

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  226  TÕNIS PALTS

Sotsiaaldemokraatlik Erakond  208  NATALJA KITAM

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  155  ANDRES LILLEMÄE

Üksikkandidaat  3024  KRISTIINA OJULAND

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  104  JAAK MADISON

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  98  ANTI POOLAMETS

Eesti Iseseisvuspartei  566  JUKU-KALLE RAID

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  87  PAUL TAMMERT

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  63  LEILI UTNO

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  53  MAARIKA PÄHKLEMÄE

Eesti Iseseisvuspartei  442  SVEN SILDNIK

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  51  HELDUR PAULSON

Üksikkandidaat  1265  KRISTA MULENOK

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  46  MERRY AART

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  36  KAAREL JAAK ROOSAARE

Eesti Iseseisvuspartei  395  VELLO LEITO

Erakond Eestimaa Rohelised  393  MARKO KAASIK

Eesti Iseseisvuspartei  338  EMIL RUTIKU

Eesti Iseseisvuspartei  178  MERLE JÄÄGER

Üksikkandidaat  632  RENE KUULMANN

Üksikkandidaat  594  JEVGENI KRIŠTAFOVITŠ

Eesti Iseseisvuspartei  46  ÕIE-MARI AASMÄE

Erakond Eestimaa Rohelised  298  IMBI PAJU

Üksikkandidaat  330  IMRE MÜRK

Üksikkandidaat  329  OLGA SÕTNIK

Erakond Eestimaa Rohelised  187  KAI KÜNNIS-BERES

Erakond Eestimaa Rohelised  109  DARJA VORONTSOVA

Eestimaa Ühendatud Vasakpartei  231  VALEV KALD

Üksikkandidaat  169  SVETLANA IVNITSKAJA

Üksikkandidaat  126  TAIRA AASA

Üksikkandidaat  99  ROMAN UBAKIVI

Üksikkandidaat  96  DMITRI SILBER

Üksikkandidaat  72  ANDRES INN

Üksikkandidaat  64  LANCE GARETH EDWARD BOXALL

Üksikkandidaat  49  JOERI WIERSMA

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. June 2014, 09:10
Otsi:

Ava täpsem otsing