Olympic saab uue juhi

Olympic Entertainment Group  Foto: Andras Kralla

Olympic teatas, et uueks juhatuse liikmeks ja tegevjuhiks saab Corey Plummer, kes siiani oli OEG nõukogus. Senisest juhist Madis Jäägerist saab ettevõtte vanemnõunik.

“Mul on hea meel, et mul on võimalus juhtida Olympicu arengu järgmist peatükki. Olympicul on edukas ajalugu ja head eeldused, et oma sektoris juhtivale positsioonile tõusta," sõnas Plummer.

Plummeril on ettevõtte teatel rahvusvahelises hasartmängusektoris enam kui 20 aastat kogemusi, mille jooksul on ta olnud hasartmängude korraldamise sektorile keskendunud sõltumatu nõustamisettevõtte North Sea Gaming asutaja ja juht ning tippjuht ettevõtetes Holland Casino, Caesars Entertainment Group, Rush Street Gaming ja Aristocrat Technologies.

OEG tehnoloogiajuhiks on nüüdsest Omer Efraimi, kel on tarkvaraarenduse valdkonnas enam kui 15 aastat kogemusi, millest suure osa on ta tegelenud hasartmängutehnoloogiaga. Efraimi eelmiste ametite seas on muuhulgas tehnoloogiajuhi ametikoht võrgumänge ja -teenuseid pakkuvas ettevõttes Skywind Group ning otseülekantavate kasiinomängude osakonna juhtimine Playtechis, ühes maailma suurimas võrgumängude tarkvara tootvas ettevõttes.

Ümberkorralduste tagajärjel laienevad ka juhatuse liikme ja COO, Meelis Pielbergi tööülesanded hõlmamaks ka otsest järelevalvet OEG riikide tegevuste ja ettevõtluse arendamise üle. Kõik kolm juhatuse liiget asuvad oma ülesandeid täitma OEG peakontoris Tallinnas.

“Soovin tänada Madist OEG pühendunud juhtimise eest viimase 7 aasta jooksul ja loodan, et OEG saab jätkuvalt kasu Madise suurepärastest teadmisest vanemnõuniku rollis. Ajal, mil Olympic on liikumas järgmise arenguetapi suunas on mul hea meel tervitada Corey’t ja Omer’i OEG juhtkonda, koos Meelisega ettevõtte ambitsioonikat kasvustrateegiat juhtima," ütles OEG nõukogu esimees Stephen Peel.

Hetkel kuum