OMX Tallinn tõusis neljapäeval 0,03%, kerkides 1192 punktini. Börsi käive oli 637 052 eurot ning kokku tehti kauplemispäeval 986 tehingut.
Enim kaubeldi Tallinna börsil Tallinna Kaubamaja aktsiatega, mille käive oli 236 011 eurot. Samuti tegid Tallinna Kaubamaja aktsiad Balti börsidel suurima tõusu, kallinedes 2,04%. Käive poolest järgnesid Tallink Grupp 96 299 euroga, Tallinna Vesi 71 133 euroga ning Tallinna Sadam 69 251 euroga.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tänapäeva maailm muutub kiiresti ja sellega koos kasvab vajadus elukestva õppe järele. Üks paindlik ja praktiline võimalus end täiendada või koguni karjääri muuta, on mikrokraadiõpe. Tallinna Ülikooli arendusprorektor Katrin Saks rääkis Äripäeva raadios mikrokraadiõpe võimalustest ja olemusest ning miks peaks iga töötaja, tööandja ja õppimishuviline sellest rohkem teadma.