Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Novaturase tulemused panid aktsia kukkuma
Leedu reisifirma Novaturas teatas oma kolmanda kvartali tulemused, millest selgus, et ettevõtte olukord on koroonaviiruse tõttu jätkuvalt väga halb.
Üks väheseid kohti, kuhu Novaturas on saanud reise korraldada, on Kreeta.
Foto: Anu Jõgi
„Alates esimesest kvartalist on turismisektor tegutsenud uues reaalsuses, mis pidevalt muutub. Pandeemia tõttu sai ettevõte alles juulis osaliselt oma tegevust Balti riikides jätkata,“ kirjutas ettevõte börsiteates.
Riias asuva äri- ja bürookvartali Preses Nama Kvartāls arendaja käivitab programmi üheksanda võlakirjade emissiooni. 9% intressiga võlakirjade pakkumine toimub 18.–29. maini 2026. aastal ning võlakirjad on tagatud esimese järgu hüpoteegiga Preses Nama Kvartāls varadele. Ettevõte soovib emissiooniga kaasata kuni 5 miljonit eurot.