Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Koostöö Amazoniga kergitas BlackBerry aktsiat poole võrra
Turvatarkvara teenuseid pakkuva BlackBerry aktsia tõusis täna pea poole võrra, sest ettevõte koostööpartneriks sai Amazon Web Services. Koos hakatakse arendama inteligentse sõiduki andmeplatvormi nimega IVY, vahendab MarketWatch.
BlackBerry ütles, et mitmeaastane ja globaalne kokkulepe Amazoni pilveteenuste üksusega võimaldab autotootjatel kasutada IVY platvormi sõiduki sensoritelt andmete lugemiseks. Turvaliselt edastatud andmetest on võimalik edaspidiseid järeldusi ja otsuseid teha.
Riias asuva äri- ja bürookvartali Preses Nama Kvartāls arendaja käivitab programmi üheksanda võlakirjade emissiooni. 9% intressiga võlakirjade pakkumine toimub 18.–29. maini 2026. aastal ning võlakirjad on tagatud esimese järgu hüpoteegiga Preses Nama Kvartāls varadele. Ettevõte soovib emissiooniga kaasata kuni 5 miljonit eurot.