Tallinna Sadama vedellasti maht kasvas aastaga 66% ja konteinerite maht 0,3%.
Foto: Liis Treimann
Möödunud aasta alguses läbis Tallinna Sadama sadamaid 1,4 miljonit reisijat, mida on aasta varasemast 3,6% vähem. Sama kaupa veeti 3,3 miljonit tonni, see kahanes napid 0,7% ehk 24 tonni võrra, avaldas börsifima investoritele.
Vaata, kes pakub dividendi ja millal on viimane ostuhetk
Kui USA tugude hüplemine magada ei lase, siis kodubörsilt leiab rahulikumaid liikumisi ning nutikad ostjad jõuavad veel taskusse pista korraliku dividendisaagi.
Tallinna Sadam teeb ettepaneku maksta eelmise aasta tulemuse pealt dividendi 0,073 eurot aktsia kohta ehk kokku summas 19,199 miljonit eurot, mis on sama suur kui teenitud kasum.
Värske Freedom24 analüüs toob välja, et Balti riikide – Eesti, Läti ja Leedu – investorid jälgivad aktiivselt globaalseid trende tehisintellekti, tehnoloogia ja krüptovaluutade vallas, kuid samas avalduvad neil selged rahvuslikud eelistused ja erinevad investeerimisstrateegiad. Eesti investorid paistavad silma lähenemisega, mida iseloomustab eklektilisus ja kõrge risk, samal ajal näitavad nende Balti naabrid vastandlikke tendentse spekulatiivsete ja tasakaalukamate strateegiate suunas.