Foxway eesmärk on uuel aastal laiendada tegevust Põhja-Euroopast veelgi rohkem väljapoole.
Foto: Foxway
Firma laiendas mullu oma haaret Saksamaal. Veebruaris soetas Foxway seal enam kui 40 töötajaga ettevõtte Teqcycle Solutions GmbH, kirjutab ettevõte majandusaruandes. See aitas neil Lääne-Euroopa turul paremini kanda kinnitada ja mitmete uute partneriga koostööni jõuda. Mullu sügisel liideti Teqcycle Solutions GmbH teise Saksamaal tegutseva tütarettevõttega ning ühinenud ettevõtte nimeks sai Foxway GmbH.
Elvas tegutsev elektroonikatööstus GPV Estonia peab järjekordselt kohanema tellimuste langusega, kuigi veel poole aasta eest oli tööd nii palju, et ei jõudnud ära teha. Ettevõtte tegevjuhi Veiko Vaheri sõnul pole see enam midagi üllatuslikku.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.