• Jaga lugu:

  Anna-Greta Tsahkna kannapöördest: muutusin erakonnas nähtamatuks

  Kiirelt kasvava ettevõtte Timbeteri juht Anna-Greta Tsahkna rääkis saates "Edukad naised", kuidas lahkus Tallinna linnavolikogu liikme kohalt, sest oli muutunud erakonnas tubli tüdrukuna iseenesest mõistetavaks.
   
  "Muutusin selles organisatsioonis nähtamatuks. Midagi sarnast juhtub tublide naiste või tüdrukutega erinevates organisatsioonides – neid hakatakse võtma iseenesest mõistetavatena," rääkis ta.
   
  Tsahkna sõnul poleks ta ilmselt kunagi start-upi maailma sattunud, kui poleks julgust rinda võtnud ja Tallinna linnavolikogust ära tulnud. "Vahel pead sa ise ühe ukse kinni lükkama, et teine uks läheks lahti," lisas ta.

  Lisaks rääkis nelja lapse ema Tsahkna, mil viisil on ta ühildanud töö- ja pereelu. Kuivõrd on ta tundnud, et on poliitikust abikaasa Margus Tsahkna varjus ja kuidas on see tema elu mõjutanud.
   
  Samuti avas Tsahkna oma idufirma tausta ning andis erinevaid investeerimis- ja lugemissoovitusi. Tsahkna rääkis ka Timbeteri algusaegadest, mis olid üpris keerulised, ning kuidas tal läbi raskuste ja suurele usule õnnestus kliendid leida.
   
  Lisaks meenutas ta lugu, kuidas praegune võrdõiguslikkuse volinik Liisa Pakosta õpetas talle, mida noored tüdrukud teha ei tohi.

  • Edukad naised
  • 26.03.2021
  • KIIRUS:
  Anna-Greta Tsahkna kannapöördest: muutusin erakonnas nähtamatuks
  Jaga lugu:
 • Hetkel kuum