EBS lubab rahvusvaheliste tippülikoolide kogemust, aga Eesti hindadega

  EBSi tudengitel on võimalik minna semestriks või aastaks maailma tippülikooli. Iduettevõtja ja EBSi vilistlane Kadri Tuisk peab seda EBSi suurimaks tugevuseks. Kui muidu on maailma ärihariduse tipptegijate juures õppemaks kuni kümme korda kõrgem, siis EBSi kaudu saab välisülikooli viiendiku võrra väiksema õppemaksu eest.  

  Estonian Business School pakub äriharidust gümnaasiumiharidusest doktoriõppeni. Kuna Eesti ettevõtjad pürgivad ka rahvusvahelisele areenile, tuleb EBSi bakalaureuseõppes välissemestri või -aasta veetmine kasuks. See eristab EBSi teistest äriharidust andvatest koolidest Eestis ja selle üle on uhke nii koolipere kui vilistlased.  

  Missugune on äri- ja ettevõtlushariduse olevik ja tulevik? Stuudios annavad vastuseid lektor, EBSi bakalaureuse- ja magistriõppe juht Anto Liivat ning ettevõtja ja EBSi vilistlane Kadri Tuisk. 

  Kadri Tuisk jagab saates oma kogemusi ja sõnab, et ülikoolis käimine tekitab positiivseid rutiine ning aitab vaimset teravust treenida. Ta julgustab bakalaureuse- ja magistriõppe vahel pausi tegema, et näha päris maailma ja saada aru oma järgmistest ootustest. 

  Anto Liivati sõnul on doktoriõppe väljund ja võimalus tippjuhtidele pehmeks maandumiseks ettevõtlusest akadeemilisse keskkonda. 

  Liivat ei usu, et on võimalik olla tõsine ettevõtja või edukas ärijuht rahvusvahelist konteksti mõistmata. Tasub käia Eestist väljas. Seetõttu on ka EBS bakalaureuseõppesse lõiminud rahvusvahelise semestri, kus valikus on 70 partnerülikooli. 

  Kes tervet õpingut peab paljuks, sellel soovitab Liivat aga vaadata mikrokraadide poole.  

   Saadet juhib Tõnu Einasto. 

  Foto: erakogu.

  • Sisuturundussaade
  • 05.06.2024
  KIIRUS:
  EBS lubab rahvusvaheliste tippülikoolide kogemust, aga Eesti hindadega
 • Hetkel kuum