• Jaga lugu:

    Vapustavalt aus kirjanik Äripäeva raadios: 30aastaselt olin ma ilges jamas!

    Äripäeva saates “Edukad naised” rääkis luuletaja ja proosakirjanik Kristiina Ehin avameelselt üksikvanemaks jäämisest ja sellega kaasnenud proovikividest.

    “Sellist saatust ma kindlasti endale ei soovinud ega olnud kunagi ette kujutanud, et see võiks juhtuda,” märkis Ehin. Ta kirjeldas, kuidas ta pärast lapse sündi elu eest võitles ja kohtus õiglust jalule seadis. 

    “Ma arvan, et siinkohal võiksid oma lugu jagada tuhanded naised, kellel on läinud samamoodi. Kindlasti on ka selliseid mehi,” arvas ta.

    Ehin rääkis ka sellest, kuidas ta on katsumuste kiuste jäänud truuks loomingule ja pere kõrvalt selle jaoks omale aega võtab. Samuti rääkis ta ühest oma suurimast needusest, kuid ka esivanematest naiste kannatustest ja sellest, mida tänapäeva naistel on sellest õppida. 

    Luuletaja ja kirjaniku Kristiina Ehini luulekogud on selle aasta raamatupoodide müügiedetabelite eesotsas. Tänavu ilmus tema sulest kaks luulekogu: “Janu on kõikidel üks” ja tema isa Andres Ehini sünniaastapäevaks pühendatud luuletuste kogumik “Kimbuke sinilolli”.

    Lisaks on Ehin ühiskondlikult aktiivne ja tema sõnavõtud on mõjukad. Hiljuti sunniti tema eestvedamisel kirjanike liidust lahkuma kirjanik Peeter Helme, kes mõisteti kohtus süüdi alaealise lapse ahvatlemises.

    • Edukad naised
    • 01.01.2021
    • KIIRUS:
    Vapustavalt aus kirjanik Äripäeva raadios: 30aastaselt olin ma ilges jamas!
    Jaga lugu:
  • Hetkel kuum