VIKINGi robotniidukid – suur niitmisvõimekus ning mugavus mõistliku hinna eest

17. mai 2017, 09:00
VIKING iMow’ robotniidukite tootevalikus on mudeleid igasuguse suuruse ja kujuga aedadesse, kuni isegi 4000 m2 suurusega pindadele.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170517/CM/170519776/AR/0/AR-170519776.jpg

VIKING iMow’ robotniidukite tootevalikus on mudeleid igasuguse suuruse ja kujuga aedadesse, kuni isegi 4000 m2 suurusega pindadele.

Mida lühemat aega teie robotniiduk iMow töötab, seda kiiremini saate oma muru jälle vabalt kasutada. Näide: 500ruutmeetrist murupinda niidab mudel MI 422 ideaaltingimustes kõigest 10 tunniga nädalas. Seda tänu nutikale akutehnoloogiale. Akud on võimsad ning tänu sellele on ka VIKING iMow’ robotniidukite järjestikune tööaeg pikk, kui aga on vaja niitmise keskel akut laadida, toimub see kiirelt ilma tööd märkimisväärselt takistamata.

Täiuslik niitmine. Ainus, mille robotniiduk juhuse hooleks jätab, on tema niiduteekond. Aga ka siin on juhusel eesmärk: nii saab muru igal pool ühtlaselt niidetud, ilma jälgi jätmata ning alati ühepikkuselt. Niitmiskõrguse saab ise määrata keskse niitmiskõrguse reguleerimise kaudu.
Eriti lihtne käsitsemine. iMow on kõrgtehnoloogiline seade. Ei pea olema ekspert, et seda kasutada. Intuitiivne kasutajaliides teeb programmeerimise lihtsaks – hea valgustusega LED-ekraani abil kasvõi pimedas või heledas päikesevalguses. Programmeerimise muutmine on samuti lihtne ja programm on eestikeelne.
Niiduk mõtleb. iMow töötab eelseatud niiduplaani järgi ise. Sealjuures otsustab ta määratud ajavahemiku ulatuses – niinimetatud aktiivajal – ise, millal pooleli jäänud niitmist jätkata. Üks näide: kui keset suvepäeva peaks tulema vihmahoog, katkestab ta sisselülitatud vihmaanduri korral oma töö ja teeb hiljem kaotatud aja tasa. Samas on võimalik seadistada ka nii, et niitmine toimub vihmaga ja niiduk võib niita ka öösel.
Tsoonihaldus. Kui aed on väga sopiline, siis töötleb niiduk paratamatult teatud murualasid harvem kui teisi. Tsoonihaldusega ei ole see probleem: seadmele tuleb ette näidata erinevad probleemkohad, millele ta rohkem tähelepanu pöörama peaks. C-mudelitel, mis on varustatud GPS-anduritega, saab pärast nende alade täpset määratlemist lasta neid ka seatud ajal eelisjärjekorras niita. Keerukalt kujundatud aedades ei ole niitmine probleem. Ilma GPS-anduriteta mudelitel saab tihedamat niitmist vajavad kohad ära määrata nutikate käivituspunktidega.
Servad saavad niidetud. Niidupinna äärel puhta lõiketulemuse saavutamiseks on erinevad ääre niitmise variandid. Niiduki naasmise saab ise planeerida: kas robotniiduk iMow peab dokkimisjaama sõitma traati järgides või mööda nihkes radu. Viimane on eriti kasulik siis, kui ei soovita niidualaperimeetrile tekkida võivaid sõidujälgi.
Vargus on mõttetu. iMow on varustatud erinevate anduritega: niipea kui keegi üritab teda üles tõsta, jääb ta seisma. Lisaks saab teda selliselt seada, et oleks võimalik käivitada vaid PIN-koodiga. C-mudelite puhul saab varguse puhul soovi korral e-posti või SMSi teel teate ning nutitelefonis või tahvelarvutis iMow’ rakenduse abil seadme asukoha kindlaks teha. Samuti ei ole võimalik iMow’ robotniidukit n-ö lahti muukida, PIN-koodi mitmekordsel valesti sisestamisel seade lukustub ning seadme avamine ja lukust vabastamine toimub ainult seadme müünud VIKING esinduse kaudu.

Naabritega hea läbisaamine. Niitmisala määrab piiramistraat, mis saadab välja häiringuta signaali. See tähendab, et signaal ei konkureeri teiste signaalidega, näiteks naabri aias töötava robotniidukiga. iMow niidab vaikselt ja nii ei häiri see kõrva ega muid tegevusi.

4. seeria mudelid on kiired ja head väikestel pindadel.
Väikestes ja keskmise suurusega aedades, aga ka kallakul asuvatel või sopilistel muruplatsidel tunneb MI 4 seeria iMow end tõeliselt hästi. Nad saavad kuni 500- või 1000ruutmeetrise alaga hakkama mõne tunniga. Nende kompaktse suuruse tõttu on 20sentimeetrise niitmislaiusega mudelid MI 422 ja MI 422 P eriti hea manööverdusvõimega ja sõidavad uudishimulikult aia igasse nurka. Samuti pole 40% kaldenurk probleemiks!
Seeria MI 6 on suurte
pindade jaoks.
Mugavusele annab seerias MI 6 tooni eemaldatav juhtseadis: sellega saate niitmisaega väga lihtsalt programmeerida – ilma et peaksite kummarduma. C tähendab kommunikatsiooni. Uutel iMow’ C-mudelitel saab paljusid parameetreid seada peale ekraani ka rakenduse abil nutitelefonis või tahvelarvutis: nii saab näiteks seada niiduplaani, kuvada olekuteateid, niitmisi katkestada või uuesti alustada.

Kas iMow minu aeda sobib?
iMow’ paigaldamisega saab hakkama ka ise, kuid kindlam ja mugavam on see teenus võtta koos iMow’ robotniiduki ostuga VIKINGi esindusest. Ainult spetsialiseeritud VIKINGi esindus paigaldab iMow’ robotniiduki teie aeda selliselt, et see töötaks maksimaalse efektiivsusega ning et kogu pind saaks optimaalseimalt niidetud. VIKING iMow’ veebipõhine aiaplaneerija annab aga väga lihtsalt ja mänguliselt esmase ülevaate robotniiduki sobivusest teie aeda ning annab ka soovitusi mudelivaliku ning vajaminevate paigaldustarvikute kohta vastavalt teie aia suurusele ning keerukusele.
VIKING iMow aiaplaneerija on siin: www.viking-imow-planer.com

Lisainfot ning robotniidukite tootevaliku kohta loe rohkem siit: www.viking-imow.ee

Vaata videot!

 

 

 

 

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. May 2017, 12:16
Otsi:

Ava täpsem otsing