3. november 1996 kell 22:00

Remmelg & Pojad ei rahuldu hüvitusega

Neljapäeval riigihangete ametis korraldatud kohtumisel pakkus Tallinna prefektuur ASile Remmelg & Pojad avaliku riigihankekonkursiga seotud kulutuste kompenseerimist. Reedel teatas erafirma tegevdirektor Ivo Remmelg, et ta pole teinud konkursiga seoses selliseid väljaminekuid, mida prefektuur korvama peaks, ja ta ei vaja kompensatsiooni.

«Jäin selle juurde, et tühistataks ASi Eesti Ärikoda pakkumus ja võitja valitaks välja õigeks ajaks konkursile laekunud pakkumuste seast,» ütles Remmelg.

«Me oleme valmis hüvitama konkursiga seotud kulutused, nagu paber, pastapliiats, postmark ja muud sellised asjad,» lausus politseiprefektuuri pressiesindaja Küllike Rooväli.

AS Remmelg & Pojad esitas 24. oktoobril riigihangete ametile kaebuse, milles kirjeldatakse Tallinna prefektuuri juunis tehtud hankekonkursil esinenud ebatäpsusi ja süüdistatakse politseiprefektuuri konkursitingimuste rikkumises. Peamiseks eksimuseks peab Remmelg & Pojad seda, et konkursi võitjaks kuulutati AS Eesti Ärikoda, kes väidetavalt esitas oma pakkumuse alles pärast konkursitähtaja möödumist.

Riigihangete amet alustas kaebuse põhjal eelmisel nädalal juurdlust ja peaks oma lõpliku seisukoha teatavaks tegema lähipäevadel.

Hetkel kuum