27. november 1996 kell 22:00

Avar Dekoltee on efektne

Dekoltee on päris hea koht. Eelis on see, et klubi on suur ning täidab erinevaid funktsioone -- see ei ole ainult tantsukoht, vaid seal on kohvikud, baarid, restoranid, saunad jne. Kujunduslikust küljest on Dekoltee üle keskmise hea. Sellistes kohtades ei saa jälgida, kas kunstiliselt on kujundus hea või halb. Siin hakkavad rolli mängima massikultuurile omased märksüsteemid. Ööklubides on oluline osa suurtel atraktiivsetel vormidel ja värvidel, mis lähedalt vaadates võivad olla ligadi-logadi ja veidi karvased. Pisiasjad pole suures kohas olulised. Tähtis on valgusmiljöö. Kui valgus on hea, siis on tegemist loomuliku keskkonnaga ja valgustust ei pane tähelegi. Dekoltee puudujääk on väike fuajee ja garderoob.

Minule ööklubi Dekoltee meeldib, kuna see on väga kaasaegne. Dekoltee on suur ja julge samm edasi.

Sisekujunduslikust küljest pole Dekoltee ööklubis millegi kallal norida. Ruumiplaneering on normaalne. Inimene saab ka nii suures ruumis omaette olla. Dekoltees on palju liikumisruumi, mis mulle meeldib. Ka baarilettide suuruse ja paigutuse kohta pole midagi halba öelda.

Dekoltee puudus on see, et ruumis on vähe istekohti. Nõrk külg on ka klubi garderoob, kust on raske mantlit kätte saada. Rohkem võiks olla tualette -- nii suure ruumi kohta on ühest vähe. Ööklubi valguslahendus on huvitav, efektsust ja atraktiivsust parasjagu, ainult helikvaliteet on nõrk.

Minule Dekoltee interjöör meeldib. Teise korruse mööbel võiks olla mugavam. Võib-olla on see eesmärk, et liiga kaua ei istuks. Klaasitaguste vaiksemate ruumide laudadel olevad klaasmunad on huvitavad. Hea, et baare on mitu ja baariletid pikad -- kõik mahuvad ilusti sinna äärde. Tantsuplats on mõnusalt suur, lasershõu on stiilne. Klubi värvilahendus on kohale sobiv. Kaldteede asemel võinuksid trepid isegi huvitavamad olla. Teisest küljest on trepil kergem komistada. Kaldteel liikumine on ilmselt kergem. Klaassillal on hea laval ja tantsuplatsil toimuvat jälgida.

WCsid võiks nii suure koha kohta rohkem olla. Kõige nõrgem koht on garderoob, mis on liiga väike.

Minu arvates on Dekoltee ööklubi sisekujundus väga efektne. Efektne ja julge on kogu ruumilahendus, trepid, klaassillad.

Efektselt mõjub Dekoltees kõik, mis on näha endisest tööstushoonest. Muidu robustsed konstruktsioonid selles interjööris ei häiri.

Ruumiliigendus on klubis hea -- seal on kohta nii juturääkimiseks kui seltskonnas olemiseks. Baarilettide paigutus ja suurus on omal kohal.

Dekoltees on mõnus värvilahendus ja ööklubile omane hämar valgustus. Mööblit ei mäleta.

Kasutatud materjalide osas erilisi tähelepanekuid ei ole. Sisekujunduses minu avates puudujääke ei ole. Alguses oli garderoobiga probleeme.

Hetkel kuum