Zoophone.ee paneb ankeete täitma

Indrek Kald 18. jaanuar 2001, 00:00

Zoophone.ee aitab võrrelda, kui otstarbekalt mobiiliomanik sideteenusele raha kulutab. Selleks tuleb täita nende kodulehel vastav ankeet, mille lõppedes arvutatakse välja eri operaatorite ja eri pakettide hinnatabel. Selgus, et minu kõneharjumuste juures kasutan ma üht kallimat hinnapaketti. Samas ei ole ankeet kindlasti mitte liiga põhjalik ega võta arvesse kõiki nüansse, mis sunnivad ühe või teise operaatori või hinnapaketi vahel valima. Esimest korda mobiilioperaatoriga liituva inimese jaoks on aga selline hinnavõrdlus igati abiks. Lisaks avaneb tabelis vastaval hinnapaketi lingil klikkides ka valitud paketi täielik hinnakiri minuti- ja kuumaksudega.

Samalaadselt võib ankeeti täita ka mobiiltelefoni ostja. Selles küsitakse, milliseid lisavõimalusi peab telefon pakkuma ja kui palju selle eest maksta tahetakse ning klikkimine spetsiaalselt lingil annab tulemuseks sobivaimad telefonimudelid koos maksumusega. Samas sain ühes mobiiltelefoni valiku ankeedis vastuseks, et soovin olematut ning mul paluti veelkord oma võimalused ja taotlused läbi mõelda. Täpselt sama vastuse sain ka pihuarvutit valides. Zoophone.ee võrdleb üheksat pihuarvutit, kaasates valikusse ka mobiiltelefoni ja pihuarvuti hübriidid Ericssonilt ja Nokialt.

Kes ostuotsust tehes ankeedi täitmist ei vaja, võib avada otsingu lehekülje, kus tutvustatakse nii telefone, pihuarvuteid kui erinevaid mobiilioperaatoreid. Jälle igati abiks, et eri operaatorite ja telefonimüüjate kodulehekülgedel asuv teave on koondatud ühele netilehele.

Lisaks tasub zoophone.ee lehele vaadata neil, kel tekkinud küsimusi oma taskutelefoni seadistuste kohta. Zoophone.ee pakub põhjalikku abi ja juhendamist seadete muutmiseks ning seletab lahti nende sisu. Samuti antakse ülevaade sidealastest lühenditest.

Ülesehituselt on zoophone.ee lehekülg loogiline, kuid liikuv graafika ja helifailid võivad tekitada probleeme selle avamisega.

Zoophone.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:02
    Otsi:

    Ava täpsem otsing