Ülar Lauk • 11 juuni 2002

E-alagrupist pääsesid edasi Saksamaa ja Iirimaa

E-alagrupi tänastes kohtumistes võitis Saksamaa Kameruni 2-0 ning Iirimaa Saudi Araabiat 3-0.

Saksamaa-Kameruni mängu väravad sündisid 50. ja 79.minutil, kui täpsed löögid sooritasid Marco Bode (Bremeni Werder) ja Miroslav Klose (Kaiserslautern).

Viimane tõusis ühtlasi uuesti ka MM turniiri edukamaks väravakütiks 5 väravaga.

Hispaania väljakukohtunik Antonio Lopez Nieto ületas kindlalt hommikuses Senegali-Uruguay kohtumises tehtud rekordi andes mängijatele 16 kollast ja 2 punast kaarti (varasem saavutus oli 12 kollast kaarti).

Iirimaa kasuks lõid Saudi Araabiale väravad 7.minutil Robbie Keane, 62.minutil Gary Breen ja 87.minutil Damien Duff.

Kohtumine oli korrektne, kumbki meeskond teenis vaid ühe hoiatuskaardi.

Tabel: 1. Saksamaa 7 (11-1) 2. Iirimaa 5 (5-2) 3. Kamerun 4 (2-3) 4. Saudi Araabia 0 (0-12)

Saksamaa ja Iirimaa lähevad kokku B-alagrupi parematega, kus täisedu - 6 punktiga juhib Hispaania, edasipääsu eest võitlevad veel Lõuna-Aafrika Vabariik (4 punkti) ja Paraguay (1 p).