5. veebruar 2003 kell 7:48

Börsiülevaade: päev Telekomi tulemusteni

Kui täna võib kohalikul börsil veel vaikne olla, siis homme oma aastatulemustega välja tulev Eesti Telekom toob turule kindlasti elevust.

Baltika juhi Meelis Milderi osalusega osaühingu BML Invest kohtutee maksuametiga võiks täna ettevõtte aktsiatega kauplemist veidi ehk elavdada, kuid aktsia langust eriti ei usu.

Nimelt on välja tulnud, et BML Invest on arvestanud eluruumide korterite ehitamise pealt maha üle miljon krooni käibemaksu, mis on aga käibemaksuseadusega vastuolus.<#Vaata lähemalt=http://www.aripaev.ee/2327/uud_uudidx_232705.html>

Eile ulatus Baltika käive siiski selle aasta paremuselt teise tulemuseni ? ligi miljoni kroonini. Aktsia lõpetas päeva 38,02 kroonil ehk 0,4% plussis.

Eilse päeva aktiivseim oli 20 tehinguga Norma, mis teatas esmaspäeva õhtul 60 töötaja koondamisest ja tööaja vähendamise plaanist selleks ja järgmiseks kuuks.

Päevasiselt kuni 3,3% miinuses olnud aktsia tõi viimasel kauplemistunnil taas aga ostjaid platsi ning upitas väärtpaberi päeva lõpuks 65,72 kroonini. Aktsia kaotas päeva kokkuvõttes 1,6%.

Hetkel kuum