Kuldar Kullasepp • 19. november 2003 kell 22:00

Kyocera digikoopiamasin teeb odavaima koopia

Kyocera Mita KM-1620 kopeerimisresolutsiooniks on 600x600 dpi (punkti tollile) ning kiiruseks 16 A4 või kaheksa A3 koopiat minutis.

Koopiamasin soojeneb kiirelt ning on 20 sekundiga kopeerimisvalmis. Esimesele koopiale kuluv aeg on 5,9 sekundit.

Kyocera Mita on oma toodete puhul asetanud rõhu madalatele ülalpidamiskuludele, mis on saavutatud tänu pikaealiste detailide kasutamisele seadmetes. KM 1620 ühe koopia hinnaks on 10 senti, mis teeb temast ökonoomseima koopiamasina omas klassis.

Esimene korraline hooldus tehakse alles pärast 150 000 koopia valmistamist. Toonerit tuleb vahetada iga 15 000 koopia järel. Seda võimaldab Kyocera Mita ECOcopy süsteem.

Standardne paberisahtel mahutab 300 paberilehte, kuid sahtleid lisades on võimalik lehtede hulka tõsta 1250ni.

Koopiamasina kasutamist lihtsustavad mitmed pakutavad lisaväärtused. Masina intelligentne originaalisensor tunneb ära erineva suurusega originaaldokumendid ning valib automaatselt paberisahtli, mis sisaldab samas mõõdus koopiapaberit. Antud süsteemi teeb eriliseks võime vahet teha A4 ja USA letter-formaadis originaalide vahel. Kasulik on see eelkõige rahvusvahelistele firmadele, kes kasutavad nii A4 kui ka USA letter-formaadis paberilehti.

Mälu on KM-1620l 32 megabaiti, mis võimaldab originaalidest mitme koopia tegemist vaid üks kord skaneerides. Samuti saab mällu salvestada muid parameetreid. Mälu mahtu saab laiendada kuni 160 megabaidini.

Kopeerimisel saab ka kasutada layout-paigutust, mis võimaldab mahutada ühele lehele kaks või neli dokumenti vähendatud kujul.

Lisades dupleksmooduli, on seade võimeline tegema kahepoolseid koopiaid.

Seejuures ei tähenda mooduli lisamine koopiamasina mõõtmete olulist suurenemist, sest moodul lisatakse koopiamasina korpusesse.

Hetkel kuum