Pärnu PM: Pärnusse lisandub veel üks kaubahall

18. juuni 2004, 08:18

Eilsel linnavara suulisel enampakkumisel omandas Tirsi Kinnisvara Halduse AS hoonestusõiguse Suur-Jõe 57 kinnistul, kuhu kavandab supermarketi ehitamist.

Ainsana enampakkumisel osalenud Tirsi Kinnisvara Halduse AS saab pealtnäha odavalt hoonestusõiguse sellele ligi kahehektarilisele maatükile, mis mitu korda varemgi edutult enampakkumisel on olnud, kirjutab Pärnu Postimees.

Kogu 50 aastaks seatud hoonestusõiguse aja eest, kui linnavalitsus enampakkumise tulemuse kinnitab, tuleb firmal maksta alghinda ehk vaid 385 000 krooni.

Tammsaare puiestee ja Riia maantee ristmiku juures paikneva hea asukohaga ärimaa hind oleks ülisoodne, kui sellega ei kaasneks hulk lisakohustusi.

Hoonestaja peab vastavalt detailplaneeringule projekteerima ja välja ehitama kinnistuvälise sademevee kanalisatsiooni Riia maantee ristmikult kuni Pärnu jõeni, projekteerima ja välja ehitama vajalikud juurdepääsuteed.

Oksjonil Tirsi Kinnisvara Haldust esindanud juhatuse liige Toomas Määrits ütles, et firmal on kavatsus ehitada kinnistule supermarket.

1995. aastal asutatud Tartu firma Tirsi Grupp on tuntud kui jae- ja hulgikaubandusfirma, millel on Tartus kolm supermarketit kogupinnaga 6900 ruutmeetrit. Tirsi kauplused konkureerivad müügiloleva kauba madala hinna tõttu Säästumarketitega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing