4. oktoober 2005 kell 14:55

Tallinnas kogunevad Euroopa ärikoolide tipud

Homme kogunevad Tallinna Euroopa ärikoolide tipud, et osaleda 7. oktoobrini kestval efmd workshopil, teatas kaaskorraldaja Estonian Business School (EBS).

Efmd (European Foundation of Management Development) workshopi teemaks on tööjõu värbamine, integreerimine ja arendamine Kesk- ja Ida-Euroopa jaoks. Workshop keskendub talentide leidmise ja rahvusvaheliste meeskondade moodustamise küsimustele. Samuti arutatakse trende ja väljakutseid juhtimise arendamiseks ettevõtete ja ärikoolide koostöös.

Teiste seas osalevad workshop?il efmd peadirektor Eric Cornuel, Deutsche Bank AG asepresident Sabine Haas, Credit Suisse juhtimiskoolituse direktor Klaus Wiemann ja Volkswagen Coaching tegevdirektor Wilfried von Wrath. Ärikoolidest on esindatud Helsinki School of Economics, Cranfield School of Management ja Lepizig Graduate School of Management.

Efmd ühendab enam kui 500 organisatsiooni ja üle 12 000 juhtimisala professionaali ülikoolidest ning äri- ja avalikest ettevõtetest 65 maalt. Organisatsiooni eesmärk on edendada innovaatilist ja kõrgekvaliteetset juhtimisalast tegevust.

Hetkel kuum