Turismiuudised

Indrek Kald 16. märts 2007, 00:00

Tallinnas Eesti Näitustes algab täna kolmepäevane mere- ja vaba aja mess.

Esindatud on traditsiooniliselt veesõidukite- ja varustuse tootjad ning müüjad Eestist ja välismaalt. Messil saab näha ka ekstreemspordi väljapanekut ja traditsiooniliselt on kohal sukeldumisklubide vesipiibutelk.

Mullu osales messil üle 70 firma ning kohal oli enam kui sada paati. Ka külastajaid käis toona kuuendat korda peetud messil kõigi aegade rekordarv.

Täna ja homme on mess avatud kella kuueni, pühapäeval kella neljani.

Soome Turismiarenduskeskus andis välja kaks eestikeelset trükist, mis aitavad matkajatel teisel pool lahte paremini toime tulla.

Raamatus "Autoga Soomes 2007" on 11 erinevat automarsruuti ja uudisena lisatud perepuhkuseks sobivad kohad. Trükises on ka majutus- ja toidukohtade info ning suviste Soome festivalide tabel.

Raamatut saab Soome Turismiarenduskeskusest Tallinnas ning soovijatele saadetakse seda ka posti teel. Eestikeelse trükise tiraaþ on 10 000 eksemplari.

Lisaks ilmus Helsingit tutvustav broðüür "Helsingi on Sinu", mida on saadaval nii paberkujul kui ka elektroonilise väljaandena.

Broðüür sisaldab Helsingi vaatamisväärsusi, söögikohtade ja majutusinfot. Lisatud on sel aastal Helsingis toimuvad olulisemad üritused.

Soomaal algab nädalavahetusel kanuuhooaeg. Viiendaks aastaajaks kutsutav periood on nime saanud kõrgest veeseisust Halliste ja Raudna jõel, mis uputab kevadeti üle suuri alasid.

Selle aasta esimesed kanuumatkad toimuvad laupäeval ja pühapäeval, mil Kuusekäärast sõidetakse Riisale. Kanuumatkale Soomaale võib minna nii kahekesi kui suurema grupiga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:45

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing