17. mai 2007 kell 13:14

Armin Karu: usu Allahisse, kuid kaamel seo kinni!

Olympic Entertainment Grupi juhatuse esimeest ja suuromanikku Armin Karu on võimatu veenda rääkima isiklikel teemadel, sest pea iga teine lause hakkab keerlema firma ümber, kuid ta on sündinud ettevõtja.

Äripäeva ajakirjaniku provotseeriva küsimuse peale, miks peetakse suurärimees Armin Karu inimeste ja äripartnerite suhtes üsna umbusklikuks ning millega ta oma elu ise keeruliseks elab, järgnevalt:

"Väga raske oleks üles ehitada firmat, kus töötab 3000 inimest, kui sa ei usalda oma lähimaid kaasvõitlejaid. Kindlasti ma usaldan inimesi. Meil on firmas väga pikaaegne monoliitne juhtrühm. Samas ei saa unustada iidset tarkust - usalda, aga kontrolli, et usu Allahisse, kuid kaamel seo kinni. Õnneks oleme aga börsifirma ning sellega on kõik kontrollimehhanismid tagatud," märkis Karu.

"Võib nii öelda, et ma suhtun keskmiselt kriitilisemalt erinevatesse seisukohtadesse. See tuleneb mu loomupärasest suurest uudishimust. Küsin palju, et olla kindel selles, kas esitatud seisukohtades ollakse siiski veendunud. See pole kahtlustamine, see on pigem soov aru saada ja mõista," kommenteeris Karu enda umbusklikkust.

Hetkel kuum