Piret Reiljan • 25. märts 2020 kell 11:16

Üleskutse: perearstid vajavad sülearvuteid juurde

Perearst Karmen Joller.  Foto: Liis Treimann

Perearstide seltsi juhatuse liige Karmen Joller ütles Äripäevale, et kui ettevõtjad on valmis neile appi tulema, siis nad võtavad hea meelega abi vastu.

"Vajame sülearvuteid, telefonikõnede haldamiseks korralikke ja töökorras laua- ja mobiiltelefone, peakomplekte. Kõik vahendid registreeritakse, nii et need on võimalik pärast pandeemia lõppu tagasi saada," ütles Joller.

Loe lisaks

Ta avaldas ühtlasi väga suurt tänu IT-kogukonnale, kes on perearstidele abiks ööpäevaringselt.

Perearstide abistamiseks nende tööks vajalike seadmetega tuleb võtta ühendust Eero Merilinnuga: [email protected]

Kui kellelgi on isikukaitsevahendeid äraandmiseks või müügiks, siis palutakse võtta ühendust Argo Lättiga: [email protected] Eriti tänuväärne on, kui isikukaitsevahendid asuvad Eestis.

Aita aidata

Äripäeva uuriv toimetus korraldas abivajajate kaardistamiseks ka sotsiaalmeedias üleskutse. Selle peale kirjutas meile MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskuse juht Pille Tsopp-Pagan. MTÜ nõustada ja toetada on perevägivalla ohvritest naised ja lapsed, kes võivad erinevatel aegadel vajada erinevaid asju või tegevusi. Täpsemat infot saab MTÜ-lt.

Ootame jätkuvalt infot koroonakriisi abivajajate kohta, et vahendada seda ettevõtjatele ja teistele, kel on soov ja võimalus kriisis oma abi pakkuda: [email protected]

Loe lisaks

Ettevõtjaid kutsus hiljuti üles abivajajatele annetama ettevõtja ja investor Raivo Hein.

Hetkel kuum