Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eksperdid: Nordica võiks tulevikus maha müüa
Lennunduseksperdid leiavad, et praegu on Eesti lennunduses aeg tegutsemiseks: üks võimalus on toetada Nordicat ja osta LOTilt välja osalus Regional Jetis.
Kui Tallinna lennujaamas püsivad mudellennukid õhus, siis lennufirmadel on äri praeguseks väga kiduraks jäänud ning enamik lennukeid seisab maas. Fotol lennundusekspert Sven Kukemelk.
Foto: Liis Treimann
Varem Nordica ning Sloveenia lennufirma Adria Airwaysiga seotud lennunduseksperdi Sven Kukemelki sõnul võiks riik kaaluda raha suunamist Nordicasse, osta seejärel välja LOTilt osalus Regional Jetis (LOT omab 49% ettevõttest – toim), panna regionaalse allhanke ärimudel hästi käima ning seda kasvatada.
Kui Fotografiska juht Margit Aasmäe Peugeot E-3008 rooli istus ja mootori käivitas, hämmastas teda vaikus salongis. Ent edasi asus vaikus juba enda eest kõnelema.