Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Eesti piir lahti, Soome soovitab tarbetut reisimist vältida
Soomlased pääsevad tänasest jälle Eestisse ilma kohustusliku karantiinita, riigi välisministeerium aga reisida ei soovita, kirjutab Yle uudisteportaal.
Eesti välisminister Urmas Reinsalu ütles eelmisel nädalal, et teiste seas pääsevad ka Soomest tulijad 1. juunist alates vabalt Eestisse. Soome välisministeerium soovitab endiselt soomlastel vältida igasugust ebavajalikku reisimist, kaasa arvatud turismireise.
Arco Vara on käivitanud uue võlakirjaemissiooni, et rahastada Lutheri kvartali arendust Tallinna südames. Sellega saab teenida 8,8% fikseeritud tootlust aastas ilma, et peaks tegelema üürnike leidmise või remondiga, selgitab firma finantsjuht Darja Bolshakova.