Reede 24. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

?Connecting People? ärritab ärimehi

23. jaanuar 2001, 08:29

Nokia peadirektorist rääkiv ja roppustest ning rõvedustest kubisev Von Krahli teatri uuslavastus ?Connecting People? pani ärimees Henn Pärna õhku ahmima ja kultuuriminister Signe Kivile oma nördimust väljendama, kirjutab SL Õhtuleht.

Raadioketi Trio LSL nõukogu esimees Rein Lang tunnistas SL Õhtulehele, et reede õhtul kohtas ta Estonias ?Macbethi? esietendusel kultuuriministrit Signe Kivi. Eravestluses ütles proua minister talle, et Eesti Tööandjate ja Tööstuse Keskliidu tegevdirektor Henn Pärn väljendas talle oma nördimust Von Krahli uuslavastuse ?Connecting People? kohta.

?Pärn oli kultuuriministrilt küsinud, kas tal on ka aimu, mis seal teatris sünnib. Et kõik Eestis tegutsevad Soome ärimehed on nördinud. Rohkem ma kahjuks asjast ei tea,? ütles Lang.

Kultuuriministeeriumi pressiesindaja Reet Veidebaum ütleb, et minister Signe Kivi ja ärimees Henn Pärn vestlesid tõepoolest Nokia peadirektori Jorma Ollila elust rääkivast uuslavastusest ?Connecting People?.

?Minu andmetel oli neil arutelu etenduse üle, kuid mingisugust dokumenti meil majas selle kohta ei ole, sest see kohtumine ei olnud ametlik. Seda vestlust ei saa võtta kui protesti või kui ametlikku pöördumist,? ütles Veidebaum ja avaldas heameelt, et lõpuks on sündinud lavastus, mida arutab peale teatriringkondade ka ärimaailm.

?Minister Kivi pole etendust veel näinud ega poole sõnagagi maininud, et selle lavastusega midagi lahti oleks,? toonitab Veidebaum.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing