Ihaste ratsakeskus toob rivaalid koostööle

30. jaanuar 2001, 08:22

Kuigi Ihaste ratsakeskuse erastamisel osalenud Siim Nõmmoja koos partneritega plaanis vaidlustada kohtus linnavalitsuse otsuse müüa keskus ASile Kagureis, tahavad nad nüüd viimastele hoopis koostööpakkumise teha, kirjutab Tartu Postimees.

Siim Nõmmoja partner, ASi Sangar juhatuse esimees Jaan Kallas tunnistas, et põhjuse linnavalitsuse otsus vaidlustada andsid erastamistingimused, mille kohaselt pidi pakkuja olema ratsutamisega tegelenud viimased viis aastat.

AS Kagureis on registreeritud 20. septembril 1996 ja OÜ Vidrike Tall 21. augustil 1997. aastal. Seega ei vastanud kumbki firma Kallase väitel Ihaste ratsabaasi erastamise tingimustele.

?Otsustasime siiski kohtus vaidlustamisest loobuda ja proovida ASiga Kagureis hoopis koostöölepinguni jõuda,? märkis Kallas. ?Tüli ei tule ratsaspordile kasuks ja ka tänavune hooaeg oleks Ihaste keskusele kaduma läinud. Linnavalitsuse oskamatuse tõttu keskust erastada on see juba niigi palju kannatanud.?

Kallas soovib hakata Ihastes arendama tippratsasporti, sest AS Kagureis on tema sõnul keskendunud rohkem ratsaturismile.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing