Laupäev 21. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Itaallasest miljardite liigutaja kempleb Eesti Ekspressiga

05. märts 2001, 09:08

Eesti Raudtee erastamisega seotud Itaalia ärimees Giovanni Sposato ähvardab Eesti Ekspressi kohtuga, sest ajaleht nimetas teda kupeldajaks, kirjutab SL Õhtuleht.

?Ta helistas mulle ja ähvardas tõepoolest oma temperamentsel moel meid kohtusse anda,? tunnistab Eesti Ekspressi peatoimetaja Aavo Kokk. ?Aga ma ei saa aru, mis teda vihastas. Kirjutasime, mis temaga Eestis juhtus. Nüüd panin inimesed asja uurima. Vaatame, mis saab. Kui eksisime, tuleb see asi ära õiendada. Kui ei, siis - nagu ajalehtedel ikka kombeks - anname vinti veel juurdegi,? lubab Kokk.

Võimalikest hüvitussummadest ega muudest üksikasjadest polevat nad Sposatoga veel rääkinud.

Giovanni Sposatol ajas kopsu üle maksa Eesti Ekspressi uudistelehekülgedel ilmunud artikkel ?Giovanni Sposato - investor või kupeldaja?. Loos väidetakse, et mees on hästi tuntud nii Belgia kui Eesti politseile. Nimelt panid Tallinna kesklinna politseinikud tänavu 15. jaanuaril Sposato käed raudu, sest kahtlustasid teda kahe auto ning korteriukse süütamise korraldamises. Politsei ei suutnud paraku midagi tõestada ning ärimees vabastati vahi alt.

Samuti väidab ajaleht, et Sposato on Eestis käinud kui modelliagent, samuti kui kosilane, kes on kaht eestlannat vägivallaga ähvardades naiseks palunud. See jutt sitsiillase marru ajaski.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing