Ühispank ning KredEx sõlmisid koostöölepingu sooduslaenude väljastamiseks

21. märts 2001, 16:31

Eesti Ühispank ning Krediidi ja Ekspordi Garanteerimise Sihtasutus KredEx sõlmisid täna koostöölepingu projekti 'Noore oma kodu' sooduslaenude väljastamiseks kuni 35 aastastele noortele, kes ei pruugi olla abielus ega kasvata lapsi.

'Noore oma kodu' laenu saavad kõrg- või keskeriharidusega vähemalt 2 aastase tööstaa?iga noored spetsialistid eluaseme ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks. Maksimaalne laenusumma on 1 500 000 krooni, nõutav omafinantseerimise määr minimaalselt 10% laenuprojekti maksumusest ja maksimaalne laenutähtaeg 30 aastat.

Eilsest on muutunud ka Noore pere laenu tingimused Ühispangas. Noore pere laenu nõutav omafinantseerimise määr on olenemata tagatiseks oleva eluaseme asukohast ja tüübist samuti minimaalselt 10% ja laenutähtaeg on nüüdsest kuni 30 aastat. Noore pere laenu saab taotleda pere või üksikvanem, kes kasvatab vähemalt ühte alla 16 aastast last.

Minimaalne laenuintress 'Noore oma kodu' ja Noore pere laenudel Ühispangas on 6 kuu EURIBOR+ 4% laenujäägilt aastas. Noore pere laenuga või 'Noore oma kodu' projekti raames antava laenuga on nüüdsest võimalik ka olemasolevat eluasemelaenu osaliselt refinantseerida.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing