Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Lilleküla jalgpallistaadion saab kasutusloa Eesti-Hollandi mängu eel

30. mai 2001, 08:15

Vastuvõtukomisjon plaanib rekordkiirusel valmiva Lilleküla staadioni vastu võtta reedel vahetult enne Eesti ja Hollandi kuni 21aastaste jalgpallurite mängu, kuid pealtvaatajate pääs mängule on seni lahtine, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Ehitajana ütlen, et pigem ei tasuks riskida ja las noored mängivad reedel tühjade tribüünide ees, kui et laupäeval põhimängus peaks mõni pealtvaataja kõrvale jääma,? lausus staadionil betoonitöödega tegeleva firma Roxor Ehituse OÜ tegevjuht Kalev Ramjalg.

Ka Tallinna säästva arengu ja planeerimise ameti regulatsiooni ja kontrollteenistuse direktori Rain Seieri hinnangul ei saa noortemängule ilmselt publikut lasta, sest tribüünidele ei jõuta mänguks toole monteerida.

?Võib juba kindlalt öelda, et staadioni heakskiitmisega probleeme ei teki, sest kõik senised inspekteerimised näitavad, et laupäevaks on rajatis mängu läbiviimiseks valmis ja publikule ohutu,? lausus Seier. Tema sõnul tekitasid ehitajatele kõige rohkem probleeme staadioni põhjasektori betoonivalamistööd, mis lõppesid esmaspäeval.

?Oli kartus, et betoon ei kivistu mängupäevaks piisavalt, kuid praegu näitavad proovid, et kõik on normis,? lisas Seier.

Eile toimus Tallinna abilinnapea Ants Leemetsa juhtimisel koosolek, kus ametkonnad täpsustasid staadioni valmimise ja mänguga seonduvat.

?Leidsime, et otsus staadioni kõlbulikkusest tuleb teha viimsel minutil ja seetõttu koguneb staadioni vastuvõtukomisjon reedel kaks tundi enne noortemängu algust,? ütles ta. Euroopa Jalgpalliliit UEFA on staadionile oma heakskiidu juba andnud.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing