Pühapäev 11. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Sonera ei kommenteeri Balti osaluste müüki

03. oktoober 2001, 10:06

Telekommunikatsioonifirma Sonera ei kommenteeri Balti osaluste võimalikku peatset müüki. ?Me ei ole oma kavades teinud mingeid muutusi, mis annaks meile ainest kommenteerida uusi arenguid osaluste osas Balti telekommunikatsioonifirmades,? ütles Kauppalehtile Sonera infojuht Jari Jaakkola.

Läinud nädala lõpus kirjutas Rootsi majandusleht Dagens Industri, et Telia on huvitatud oma osaluse suurendamisest Balti riikide ja Venemaa telekommunikatsioonifirmades ning ootab nüüd, et suurtes võlgades Sonera oma osalused müüki paneb.

Soneral on osalused Eesti Telekomis, Läti Latvijas Mobilaisis, Leedu Omnitelis ja Vene North-West GSMis. Peale selle kuulub Sonerale osa Läti fiksvõrgu operaatorist Lattelekom ja Leedu Lietuvos Telekomasisest.

Oma osalusi on Sonera nimetanud strateegiliseks. Plaanides pole Jaakkola sõnul muudatusi tehtud. Samuti ei soovi ta kommenteerida ajalehtede väiteid.

?Soneras keskendutakse praegu arengule, efektiivsuse tõstmisele ning võla vähendamisele. Mingeid nimekirju sellest, mida firma müüa kavatseb ja mida mitte, ei ole mõistlik avalikustada,? ütles Jaakkola.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing