Kolmapäev 26. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Otepää vineeritehase juht Kaido Kukk edutatakse tööle Soome suurkontserni

12. aprill 2004, 12:05

ASi UPM-Kymmene Otepää tegevjuht Kaido Kukk asub mai algusest juhtima kontserni UPM-Kymmene kuuluvat 13 vineeri- ja spoonitehast.

Neli aastat tagasi Otepää vineeritehase käivitanud Kukk asub mai algusest tööle Lahtisse kontserni UPM-Kymmese puidutoodete divisjoni kasetootmise rühma etteotsa.

Tema juhtimisalasse jääb seitse vineeritehast Soomes ning vineeritehased Prantsusmaal, Venemaal ja Otepääl, lisaks kolm spoonitehast, millest kaks asuvad Soomes ja üks Venemaal.

?See on suur väljakutse,? kommeenteeris Kukk oma edutamist. ?Samas tõestab see, et eestlaste karjäär rahvusvahelistes kontsernides on võimalik.?

Kuke andmeil töötab tema juhtimisalasse jäävas 13 tehases kokku üle 3000 inimese. ?Tehased toodavad kokku umbes 350 000 kuupmeetrit vineeri ja spooni ehk ligi kümne korda enam, kui toodetakse Eestis kokku,? lisas Kukk.

Kuke sõnul annab ta sellel nädalal Otepää vineeritehase juhtimise üle ettevõtte praegusele tootmisjuhile Ando Jukkile.

Kaido Kukk on lõpetanud Soomes Joensuus metsamajanduse kolled?i. ?Olen hariduselt metsamajandusinsener ja õpingute ajal keskendusin peamiselt puidutoodete müügile,? täpsustas Kukk.

Kolled?i lõpuaastal töötas Kukk saematerjali, puitlaastplaate ja vineeri tootvas, Soome tuntud perefirmas OYs Koskisen. Otepää vineeritehase etteotsa asus Kukk neli aastat tagasi 17. aprillil.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing