Elioni lauatelefonilt saab nüüd osta ka Tartu ID-pileteid

07. juuni 2004, 12:06

Juunist saab Elioni lauatelefonilt osta ühistranspordi ID-pileteid lisaks Tallinnale ka Tartus, teatas Elion.

Lauatelefonilt pileti ostmiseks tuleb helistada numbrile 1312 ning järgida hääljuhiseid. Süsteem vastab kõnele eesti või vene keeles (vene keelele üleminekuks tuleb valida: 1312(paus)1) ning juhendab kasutajat ID-pileti aktiveerimisel: annab selgeid juhiseid sisestamise ja valikute kohta, kordab numbreid, palub kinnitust ostusoovi kohta ning kinnitab ostu.

ID-pileti maksumus lisatakse igakuisele telefoniarvele, sellele lisatakse ka Sertifitseerimiskeskuse teenustasu 2 krooni. Kõne numbrile 1312 tasustatakse kui Elioni võrgusisene kõne. Ühelt telefoninumbrilt saab tellida ID-pileteid kuni 500 krooni väärtuses ühe kalendrikuu jooksul.

Lauatelefonilt viimati ostetud ID-pileti kehtivusaega saab kontrollida siis, kui helistada telefoninumbrile 1312 ja vajutada *. Kuna paljud kliendid tellivad lauatelefonilt ID-pileteid mitmele isikule, siis on lisandunud võimalus kontrollida lihtsalt erinevatele inimestele ostetud piletite kehtivusaegu. Selleks tuleb helistada numbrile 1312, vajutada *001* ja sisestada selle inimese isikukood, kelle sõiduõiguse kehtivuse aega soovitakse kontrollida. Meeldetuletuskõne hinnaks on Elioni võrgusisese kõne hind.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing