Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

EPL: Avatavast Tallinna? Brüsseli lennuliinist tõuseb poolik tulu

26. august 2004, 08:03

7. septembril avatav otse Brüsselisse siirduv lennuliin jätab ?Euroopa pealinna? eesti kogukonna sobimatute kellaaegade tõttu külmaks.

Lennuk lendab kahe linna vahet keset nädalat ? teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval, startides 16.30 Tallinnast ja 19.00 Brüsselist. Estonian Airi pressiesindaja Epp Alatalu sõnul on lennuajad paika pandud Euroopa Komisjoni ja parlamendi töötajatega nõu pidades, kirjutab Eesti Päevaleht.

Europarlamendi saadiku Marianne Mikko hinnangul aga on pelgalt nädala keskel toimiv lennuliin poolik lahendus ja europarlamendi liikmetel pole sellest kuigi suurt kasu. ?Peame nii või teisiti jätkama Finnairi ja SAS-iga,? lisas Mikko.

Brüsselis Euroopa Liidu institutsioonide juures töötav jurist-lingvist Ann Rahnu oli otseliini tulekust kuuldes väga rõõmus, kuid kellaaegadest kuuldes väljendas pettumust.

?Inimesed, kes töötavad Brüsselis, oleksid rohkem huvitatud aegadest esmaspäeva hommikul, reedel, pühapäeval,? ütles ametnik.

Europarlamendi liberaalide fraktsiooni poliitiline nõunik Airis Meier tervitab liini käimapanekut, kuid ise ta seda ilmselt sobimatute lennuaegade tõttu kuigi tihti kasutama ei hakka.

Brüsseli ja Eesti vahet äriasju ajav Ati Maripuu kinnitas, et tema graafik on vabam ja ta kasutab uut liini juba oktoobris.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing