Tallinn saab uue 2 mln lisaeelarve

Inno Tähismaa 27. oktoober 2004, 14:18

Tallinna linnavalitsus kinnitas täna uue, 2 mln kroonise netomahuga lisaeelarve, mille abil remonditakse jooksvalt tänavaid.

?See on korrigeeriv eelarve,? kommenteeris täna asjade käiku Tallinna finantsjuht Ahti Kallaste. Suurema muutusena võrreldes varasema eelarvega nimetas Kallas tänavate jooksvat remonti, millele läheb täiendavalt 12 miljonit krooni. 2,4 miljonit krooni läheb juurde sünnitoetustele.

Linnavalitsuse eelarve osakonna juht Katrin Kendra ütles eelarvet kommenteerides, et teede jooksvaks remondiks saadav raha tuleb kommunaal- ja maa-ameti investeeringute vähenemise arvelt. Täiendava raha eest tehakse tänavate jooksvat remonti ning korvatakse üleujutustes tänavatele tekkinud kahjusid.

Eelarve ümbertegemine oli tingitud asjaolust, et linnal tuleb välisabist raha 43,5 miljonit krooni planeeritust vähem. Samal ajal tuleb juurde planeeritust enam tulu 45,7 miljonit. See vahe 2,2 miljonit krooni ongi täiendava eelarve maht.

Täiendavate tulude poolel on linna asutuste omatulu planeeritust rohkem 29,8 miljonit krooni. See on tulu näiteks teenustasudest ja piletite müügist. Lisaks on laekunud linnakassasse täiendavalt kokku 14,7 miljonit parkimistasudest, hoonestusõiguste ja vara müügist, trahvidest ja parkimistasudest. 1,2 miljoni krooni ulatuses võetakse kasutusele eelmiste perioodide tulusid.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing