Pangabussi kõrvale tuleb ka kinnisvarabuss

18. mai 2006, 14:24

Homme esitleb kinnisvara- ja ehitusfirma Haabersti Maja ratastel liikuvat kontorit ehk KinnisvaraBussi.

KinnisvaraBussi eesmärgiks on kinnisvara teenuste parendamine Eestimaa nendesse piirkondadesse, kus firmal majanduslikult ei ole otstarbekas alalist kontorit pidada, kuid firmal on kliendid, kes vajavad usaldusväärset ja kvaliteetset kinnisvaraalast teenindust.

Haabersti Maja nõukogu esimehe Ronald Nermanni sõnul on idee juba mitu aastat vana ning välja pakutud ühe maakleri poolt. 9-kohalises Renault Masteris on lisaks autojuhile kaasas kaks maaklerit. Buss on varustatud kaasaegse kontori- ja sidetehnikaga.

KinnisvaraBussis on võimalik anda kinnisvaraalast konsultatsiooni, sõlmida lepinguid, koostada kinnisvara eksperthinnanguid ja valmistada ette muid kinnisvaraalaseid tehinguid.

Koostöös pankadega ja kindlustusfirmadega pakutakse KinnisvaraBussis nn „kinnisvaraalast täispaketi“ teenindust.

'KinnisvaraBuss hakkab eelkõige teenindama väikelinnade, alevite ja külade elanikke üle Eesti, kes soovivad soetada, müüa või üürida kinnisvara või vajavad kinnisvaraeksperdi konsultatsiooni,' rääkis Nermann.

Tema sõnul ollakse sel laupäeval uue bussiga Saku kevadlaadal.

Haabersti Maja on tegutsenud kinnisvaraturul alates 1995.aastast ja omab kahte kontorit Tallinnas ning Tartus, Pärnus, Jõhvis ja puidutöökoda Raplas.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing