Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

PM: Mustamäe haigla operatsioonitubades vulises vihmavesi

31. juuli 2006, 07:54

Vihmasaju ning ehitajate hooletuse tõttu said ööl vastu laupäeva kahjustada pooled Põhja-Eesti Regionaalhaigla operatsioonibloki toad.

Mustamäe korpuse 14 operatsioonibloki toast kahjustas ootamatu vihm seitset operatsiooniruumi ja aparatuuri. Lisaks sai kannatada ehitusjärgus olev mikrobioloogialabor. Vesi voolas ruumidesse läbi ehitusjärgus olevate ventilatsiooniavade, mille ehitajad olid katmata jätnud, kirjutab Postimees.

Laupäeval tõstsid haiglatöötajad märjaks saanud operatsioonisaalide tehnika kuivama ning kuivatasid ruumid sinna voolanud veest. Kuivatamisel käis abis ka päästeteenistus.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ülemarst Andres Ellamaa loodab parimat. 'Kuna kogu operatsioonitubade tehnika on meil kaitstud kiledega tolmu eest, siis loodetavasti ei pääsenud neile liiga palju kurja tegema ka vihmavesi,' ütles Ellamaa Postimehele optimistlikult.

Haigla veel võimalikke kahjusid hinnata ei oska, kuivõrd seadmete seisukord selgub alles pärast nende sisselülitamist. Enne aga peavad need kaks-kolm päeva kuivama.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpuse mikrobioloogialabori laiendustöid teostab Deena Ehituse OÜ.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing