Eesti tippnäitlejad kehastuvad raamatupidajateks

Mariliis Pinn 14. detsember 2006, 13:16

Seoses Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) 10
sünnipäevaga tellis ERK juhtkond Eesti näitlejatelt lavastuse, mis aitaks
paremini mõista raamatupidaja kui klienditeenindaja rolli.

Ago-Endrik Kerge lavastuses "Raamatupidaja kui klienditeenindaja" mängivad Peeter Kaljumäe, Diana Klas, Madis Milling ja Liina Tennosaar, teatas ERK.

"Eestis ei ole palju erialasid, mille liikmed ise on sedavõrd aktiivselt organiseerunud oma kutse arendamise eesmärgil, seda suurem heameel on meil, et oleme koos käinud juba 10 aastat," märkis ERK juhatuse esimees Margus Tinits. "Selle ajaga oleme oma liikmetele läbi viinud ca 100 teabepäeva ja seminari, oleme kehtestanud raamatupidajate kutsestandardid ja sertifitseerinud tänaseks esimesed 500 raamatupidajat."

Tinits märkis, et ERK tänase päeva sõnum oma liikmetele on selles, et raamatupidaja ei ole, vaid hall hiir kontoriseinte vahel vaid oskuslik klienditeenindaja selle sõna kõige laiemas tähenduses. "Tellisime näitlejatelt lavastuse, mis on neile ühekordne projekt, meile aga võimalus oma juubelit veidi elavdada. See Mart Raiki teatraliseeritud ettekanne on naljakas, huvitav ja õpetlik lugu, mida sobib näidata kõigile klienditeenindajatele."

Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) on mittetulundusühing, mille reaalne tegevus algas 1996. aasta 25. novembril, kui väikese initsiatiivgrupi poolt avaldatud ajalehekuulutuse peale Matkamajja kogunenud enam kui 200 raamatupidajat pidid saali lõhki ajama. Sestpeale on kogu liikmete arv kasvanud 700-ni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. December 2006, 13:50
Otsi:

Ava täpsem otsing