Esmaspäev 16. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Pane oma suhtluskonto pangakontot täitma!

16. august 2016, 08:30
Helina Tsirel valmistab kodus käsitööloomi, millele leiab ostjad Facebooki vahendusel.
http://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160816/USEFUL/160809957/AR/0/ettevõtlus-sotsiaalmeedias.jpg

Kuigi kauplemine on inimkonnale omane juba tuhandeid aastaid, on oma äriga alustamine alles viimasel kümnendil jõudnud laialt massidesse. Tänu internetile ja peamiselt sotsiaalmeediale võib igaüks teenida endale meelepärase tegevusega.

Lastele käsitöökaisuloomi loov Helina Tsirel näiteks lõi oma hobist äriks kasvanud ettevõtmise reklaamimiseks veebilehekülje Mõmmi Vabrik, kus saab tellida meelepärase heegeldatud kaisulooma. „Olen alati armastanud käsitööd ja kui viis aastat tagasi avastasin Jaapanist pärit amigurumi heegeldamistehnika, tekitas see tõelise vaimustuse,“ naerab Tsirel.

Esimesed sammud sotsiaalmeedias

Algul näitas Tsirel oma loodud tegelasi Facebookis oma kontol, et neid sõpradega jagada. Aga siis liitusid järjest sõprade sõbrad ja tuttavad ning lehekülje menu kasvas. Tsirel nendib, et tema jaoks on heegeldamine eelkõige hobi ja ta ei tee seda raha pärast. „Kui ma hakkaks neid kaisukaid hulgi tegema, siis kaoks minu jaoks valmistamismõnu. Mul on paar tellimust kuus ja lisaks jääb aega katsetada uute tegelastega,“ räägib Tsirel.

Sinu tellimus on lõppenud.

Sul pole veel Äripäeva tellimust?

või Loe Äripäeva tutvumishinnaga 1 euro nädalas
ƄripƤev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. August 2016, 08:08
Otsi:

Ava täpsem otsing