Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Taavi töötab võrgus ja uueneb pidevalt

25. veebruar 1998, 00:00

 • Tootja: Taavi Tarkvara OÜ
 • Toote orienteeritus: Eesti keskmise suurusega ettevõtted
 • Arhiveerimine: kasutaja poolt valitud programmiga
 • Hinnaklass: alates 10 000, keskmiselt 30--50 000 kr
 • Nõudmised riistvarale:
  protsessor 486 või võimsam
  16 MB RAM
  Windows 3.11, Windows 95, Windows NT
 • Kasutajaid: ligikaudu 270
 • Taavit kasutavad keskmise suurusega ettevõtted, mis tegutsevad erinevates valdkondades, näiteks kaupade jae- ja hulgimüük, ajalehtede väljaandmine, tootmine, teenindus, turvateenused, kinnisvara haldamine.

  Kuna tegemist on Eestis alates 1991. aastast arendatud tootega, on Taavi kooskõlas kõigi Eestis vastu võetud ja raamatupidamist reguleerivate seadustega. Seetõttu kasutatakse näiteks Taavi palga- või personaliarvestust ka teistes tuntud majandustarkvarapakettides lisamoodulina.

  Taavi on mõeldud töötamiseks arvutivõrkudes. Aruandegeneraator on rajatud USA juhtivale R&R Report Writer generaatorile.

  Programm on arusaadav ja kergesti õpitav, lisaks ka suhteliselt odav ja eestikeelne. Ta koosneb paljudest moodulitest, mida saab vastavalt vajadusele hankida. Kasutajatugi on ka hea: kuna tegeleme kaubandusega, loodi meie jaoks eraldi pakett aktsiisi arvutamiseks.

  Teinekord on tekkinud töökindluse probleeme, kui mingi uus lisapakett on installeeritud, aga kasutajatugi on alati olemas ja esialgsed tõrked lahendatakse.

  Taavi majandustarkvara iseloomustab lisaks lihtsalt mõistetavale loogikale ja paindlikkusele ka funktsionaalsus, suur hulk aruandeid, mida ka kasutajal on võimalik muuta ja juurde kujundada ning töökindlus arvutivõrkudes.

  Taavi pearaamatu ja lao moodulist pole veel valminud Windows-versioone.

  Moodulid on loogilise ülesehitusega, neid saab ka pearaamatust iseseisvalt kasutada ja on olemas liidesed paljudesse teistesse enamlevinud raamatupidamisprogarammidesse nagu SAF, Hansa jne. Moodulitega on kaasas lai valik valmisaruandeid, mis rõõmustab tavakasutajat.

  Kõigist moodulitest pole veel Windows-versiooni. Andmebaasina saab kasutada ainult DBF-failiformaati ning turvalisus pole eriti tagatud palga ja personali moodulites.

  ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
  06. December 2011, 19:34
  Otsi:

  Ava täpsem otsing