Dvigatel tasus osa elektrivõlast

02. aprill 1998, 00:00

Eesti Energia tütarfirma Energiamüügi direktor Väino Milt rääkis, et eile tõid Dvigateli esindajad dokumendi koopia, mis kinnitab, et eilseks oli ligi 900 000 krooni seni veel nn üleval olnud üle miljoni kroonisest võlast Energiamüügile tasunud.

Ehkki teisipäeval, kui oli võla tasumise tähtaeg, ei olnud tööpäeva lõpuks ühtegi dokumenti raha maksmise kohta Energiamüüki tulnud, tunnistas Milt, et osa rahast kanti siiski üle juba teisipäeva õhtul.

«Ülejäänud osa võlast lubas Dvigatel ära maksta täna ja homme,» lausus Milt.

Küsimusele, kas Dvigateliga on nüüd probleemid lahendatud, vastas Milt, et selleks korraks on tõesti asi lahendatud, seda muidugi juhul, kui Dvigatel võla tänase ja homse päeva jooksul lõplikult ära maksab.

Eelmise nädala teisipäeva keskpäeval katkestas Eesti Energia 2,4 miljoni krooni suuruse energiavõlaga Dvigatelile elektri andmise.

Siis leidis Eesti Energia suurim võlglane Dvigatel paari tunni jooksul miljon krooni ja maksis selle Eesti Energiale ära ning ettevõte sai elektri tagasi.

Ühtlasi lubas Dvigatel kogu elektrivõla märtsikuu jooksul tasuda.

Dvigateli tootmisdirektor Koit Kaaristu on varem öelnud, et elektrivõlg Eesti Energiale tasutakse muuks otstarbeks ette nähtud käibevahendite arvel.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing