Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Canoni tindiprinter skaneerib ja trükib värviliselt

08. aprill 1998, 00:00

Odav, piisavalt kvaliteetne ja lihtne printer on väikekontoris alati vajalik. Canoni uus printer aga peale trükkimise ka skaneerib pilte. Tegemist on peaaegu kontorikombainiga, mille saab kassetti vahetades lihtsalt printerist skanneriks muuta.

Trükkides on printeri kassetipesas tavaline kas värviline või mustvalge tindikassett. Skaneerimiseks asendatakse see RGB-lambiga skannerikassetiga.

Fotode suurus ei ole oluline, kui need jäävad A4-formaadi piiresse -- skaneerimisel asetatakse foto või tekst dokumendihoidjasse, mis juhib pildi skaneerimispea alt läbi.

Skaneeriv printer võimaldab saada pildi fotorealistliku väljatrüki, sest kasutatakse uut niinimetatud piiskmodulatsiooni tehnoloogiat, mis teeb prinditud kujutise ning foto omavahel raskesti eristatavateks.

Uus tehnoloogia vähendab teralisust, suurendab täpsust ja tagab eriti hea värvigradatsiooni. Lisaks on printeri juhtprogrammis uus kujutise optimeerimise tehnoloogia, mis tõstab madala lahutusega piltide kvaliteeti (näiteks veebilehekülgede jaoks).

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. November 2011, 18:20
Otsi:

Ava täpsem otsing