Kolmapäev 7. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Eesti Kaugotsing sõlmis liitumislepingu turvasidefirmaga

24. aprill 1998, 00:00

Ühinemise eesmärk on Kaugotsingu peadirektori Lembit Oblika sõnul kahepoolse piiparside-turvaside võrgu väljaarendamine ja liidripositsiooni hõivamine turul.

Firmade liitumisleping tähendab sisuliselt turvasidevõrgu ostu-müügilepingut, millega Stellumi osanikud said Kaugotsingu aktsiaid.

«Stellum on meie kauaaegne sõltumatu koostööpartner, kes tegeles siiamaani vaid turvasidevõrgu väljaehitamisega. Liitumine oli varemgi plaanis, kuid see viibis seoses Kaugotsingu aktsiate müügiga,» rääkis Oblikas.

Oblikas märkis, et juba töötav uus turvasidevõrk võimaldab informatsiooni edastamist kahes suunas, objektide valvamisest kuni mitmesuguste keeruliste protsesside juhtimiseni.

«Tahame teenuseid pakkuda kõigile Eesti turvafirmadele. See on kindel ja kaitstud informatsiooni edastamise moodus,» ütles Oblikas. «Vaevalt et mõni turvafirma ise sooviks nii kallist ja keerulist võrku üles ehitama hakata.»

Kaugotsingul on üle Eesti 23 tugijaama ja 5800 aktiivset piiparit, mis moodustab firma andmeil 45 protsenti turust. Uued omanikud loodavad aasta lõpuks turuosa suurendada 50 protsendini.

Eesti Kaugotsingu kõik aktsiad ostis märtsis ainsa pakkumuse teinud EE Investeeringud, kelle klient on Pindi Invest.

Kaugotsingu mullune käive oli kaheksa miljonit ja kasum 50 000 krooni. BNS

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing