Esmaspäev 5. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Rannailm peibutab internetist

25. juuli 2001, 00:00

Hiljuti edukalt käivitunud ilmaportaal http://www.ilm.ee on selle küsimuse lahendanud koostöös turvafirmaga ESS, kes valvab korra üle mitmes suuremas Eesti rannas. Internetiaadressil http://www.ilm.ee/rannad saavad huvilised näha informatsiooni veetemperatuuri, õhutemperatuuri, umbkaudse rannasolijate arvu ja viimase andmete uuendamise kellaaja kohta.

Tallinna randadest võib näha olukorda Stroomi, Pirita, Kakumäe ja Harku rannas, mujalt Eestist võib leida infot Haapsalu, Verevi, Põlva, Pärnu, Viljandi, Kauksi, Pühajärve, Tamula ning Tõrva veeolude kohta.

Koos ülejäänud ilm.ee pakutava ilmainfoga saab nii põhjaliku ülevaate ilmast ja veeoludest Eesti veekogudes.

Informatsiooni veetemperatuuridest Eesti merelahtedes ja siseveekogudes saab ka internetiportaalist uno.ee, kuid erinevalt ilm.ee pakutavast keskendub uno.ee vaid veetemperatuuridele, kusjuures iga veekogu temperatuuri mõõdetakse vaid üks kord ööpäevas, hommikul kella 7 ja 10 vahel.

Sellest lähtuvalt hoiatan uno.ee veetemperatuuride uurijaid, et olenevalt ilmast, tuule suunast ja tugevusest võib päeva jooksul veesoojus mõne kraadi võrra muutuda.

Uno.ee ilmajaama eelis ilm.ee suurema informatsioonihulga ees on laiem veekogude valik, kokku saab aadressil http://www.uno.ee/watertemp/ informatsiooni 18 mereranna ja 26 siseveekogu temperatuuride kohta.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing