Imikumähkmed maksustatakse 5 käibemaksuga

14. september 2001, 00:00

Imikumähkmed maksustatakse sotsiaalministri 13. augusti 2001. a määruse nr 86 ?Käibemaksumääraga 5 maksustatavad ravimid, raviteenuste osutamiseks ja terviseuuringuteks vajalikud meditsiiniseadmed ja -tooted, invaabivahendid ning desinfektsioonivahendid? (RTL, 2001, nr 102, 1405) § 3 punkti 30 alusel 5 käibemaksumääraga määruse kehtima hakkamisest (01.09. 2001).

Nimetatud määruse ravimiametis registreerimist puudutavat sätet (§ 4) ei rakendata määruse kehtima hakkamisest kuni 1. maini 2002. a. Vastavasisuline määruse muudatus ilmus Riigi Teataja Lisas 6.septembril ning jõustus kolme päeva pärast Riigi Teatajas avaldamist.

Seega ei tule imikumähkmeid registreerida ravimiametis ning nende käibemaksumääraga 5 maksustamiseks ei ole nõutav tõend ravimiametis registreerimise kohta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:52
Otsi:

Ava täpsem otsing