Kolmapäev 22. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

... ja maja sai valmis

Violetta Riidas 01. oktoober 2001, 00:00

Lõpuks on saabunud hetk, kui korter või maja on pärast põhjalikumat renoveerimist jälle valmis saanud. Jäänud on ainult kasutusluba, mis on omanikule ning eelkõige ehitajale viimaseks eksamiks. Kui tellija ikka millegagi rahul pole ning majas on kasutatud näiteks liiga mürgiseid ehitusmaterjale, siis peab ehitaja need vajaduse korral enda kulul välja vahetama. Otsustajaks ei ole siiski tellija, vaid kasutusloa komisjoni ametnik.

Kuna kapitaalremont on valmis, on otsa saanud ka selle aasta Oma Maja. Kindlasti on veel hulgaliselt teemasid, mida käsitleda, ning samuti selle aasta kaheksas vihikus kirjutatule on alternatiive juurde tuua küll ja küll ? nii palju, kui on inimesi, on arvamusi ning eelistusi. Seetõttu jätkab Oma Maja järgmiselgi aastal. Me ei taha pakkuda absoluutset tõde, vaid erinevaid lahendusi ja võimalusi, millest lugeja võiks ise oma valikud teha.

Senikauaks aga võib Oma Maja vihikute austaja endale muretseda Oma Maja raamatu, mis ilmub kahe aasta täiendatud kokkuvõttena detsembris.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:09
Otsi:

Ava täpsem otsing