Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ordi ja Microlink peaaegu võrdsed

Kaido Einama 13. detsember 2001, 00:00

Nii Ordile kui Microlinkile oli november võrreldes oktoobriga suur languskuu, tootmine vähenes mõlemal mitmesaja arvuti võrra.

AS Ordi juhataja Sulev Sisaski sõnul oli selline tulemus tingitud pigem Microlinki nõrkusest kui Lõuna-Eesti arvutikomplekteerija tugevusest. Kuu müügi käive oli Ordil 20,9 miljonit krooni, mis on 28 protsenti rohkem kui eelmine aasta samal ajal.

November oli paljudele kehvem kui oktoober. MicroLink Arvutid juhataja Mait Rahi ütles pressiteates, et novembris võis Eesti turul täheldada suurt nõudlust operatsioonisüsteemiga Windows XP varustatud arvutite järele. Põhjuseks olid mitmed sooduspakkumised. mitmetest sooduspakkumistest. Windows XPga varustatud arvutite osakaal kogu MicroLinki Eesti arvutimüügist moodustas 25 protsenti. MicroLinki ärimüügi divisjoni juht Aivar Paalberg hindas novembri müügikäivet oodatust kehvemaks. Põhjuseks on tema sõnul nõrk tulemus ärisektori müügis novembris ja ka iga-aastane jõulumüügi eelne langus eraisikute turul, kui oodatakse aastalõpusoodustusi. Hitiks kujuneb tõenäoliselt uue 1,2 GHz Celeroni protsessoriga arvuti.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 12:10
Otsi:

Ava täpsem otsing