Üks pult kõigile seadmetele teeb elu lihtsamaks

Ronnie Jaanhold 21. september 2006, 00:00

Logitech'i Harmony 555 universaalpuldi abil on ühe nupuvajutusega võimalik juhtida pea kogu kodutehnikat.

Iga nõukogude kodanik mäletab aega, mil unistuseks oli televiisoripult. Nüüd on unistus täitunud ja oleme sõna otseses mõttes puldiuputuses. Selleks, et elutoas televiisorit vaadata, võib vaja minna kuni nelja pulti (dataprojektor, tüüner, helivõimendi, DVD-mängija). Siin päästabki hädast universaalpult.

Lisaks sellele, et Harmony 555 istub käes väga mugavalt, on ta veel nii tark, et piisas talle öelda ainult televiisori osaline tootenumber ja juba olid mu käsutuses isegi sellised funktsioonid, mida televiisori enda pult ei võimaldanud. Puldi võlude nautimiseks tuleb seade ühendada arvuti külge, tarkvara installeerida ja pultjuhitavate seadmete mudelinumbrid programmile ära kirjeldada.

Küsides lihtsaid küsimusi: "Kui vaatad DVDd, siis millise seadme kaudu heli tuleb?" ja teades, et majapidamises on kaks CD-mängijat, saab vastuseks valida, millise seadmega mulle meeldib CDsid kuulata.

Kuid ega kõik ei saa lõpuni ka hea olla - tarkvara uuendamisega puldis tekkis paar korda probleeme, mille lahendamiseks pidin seadmest patareid korduvalt eemaldama ja puldi uuesti käivitama.

Programmeeritavaid universaalpulte on mitmeid. Teise samas hinnaklassis oleva mõistliku alternatiivina võib mõelda Sunwave SRC-3810 mudeli peale.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:16
Otsi:

Ava täpsem otsing