Parim paik konverentsiks on Olümpias

Merike Lees 14. märts 2007, 00:00

Teist ja kolmandat kohta jäid jagama võrdse punktisummaga Radissoni konverentsikeskus ja Vanemuise kontserdimaja. Kokku nimetasid konverentsikorraldajad 11 erinevat konverentsikohta.

Radissoni ja Olümpiat peetakse Tallinna piires enam-vähem võrdseteks ja väga sarnasteks kohtadeks, kus saab edukalt korraldada väiksemaid ja keskmisi üritusi. Hinnangutes märgiti, et ega neil erilist vahet olegi. Olümpia hotelli parimaks hinnanud Tallinna Konverentside juht Ülla Mägi tõstis esile nende pädevaid konverentsiteenindajaid, head tehnilist taset ja toitlustust.

Radissoni miinuseks Olümpia kõrval peetakse tema püstijala toitlustust, kuid kiidetakse abivalmis personali.

Väiksematest kohtadest kiideti City Hotell Portuse konverentsimeeskonda sõbraliku ja paindliku teeninduse eest.

Suuri konverentse on hea pidada väljaspool Tallinna. Kahepäevaste konverentside puhul on hea ja tarvilik, kui saab Tallinnast ära. Nii on keskkond teine, parem keskenduda uutele mõtetele ja samas ka omi mõtteid mõelda. Pärnu on sellise paigana oma tunde poolest väga õige, leidis Pärnu Konverentside juht Ott Sarapuu.

Suurte konverentside korraldamiseks eelistatakse kontserdimaju üle terve Eesti, neist parimaks peetakse Tartu oma. Neis on suur saal peaesinemisteks ning väiksemad ruumid, kus töötubasid pidada. Tartu kontserdimaja juures on miinuseks aga parkimisvõimaluste ning Jõhvis hotelli puudumine. Pärnu hotell Strand tõusis tabelisse eelkõige oma lisavõimalusega kasutada spaad.

Konverentside kohavalik sõltub üritusest. Ühepäevaseid üritusi tehakse enamjaolt Tallinnas, mitmepäevaseid aga väljaspool Tallinna. Lühikesi rahvusvahelisi konverentse eelistatakse samuti pidada Tallinnas, kuna siin on head majutusvõimalused, logistiliselt hea ligipääs ja palju lisategevuste võimalusi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:28
Otsi:

Ava täpsem otsing