Pühapäev 19. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Jalgpallist ja teatrist

Christel Karits 23. märts 2007, 00:00

Taas kord on kätte jõudnud nädalavahetus, kus huulil on Sal-Salleri ja Smilersi surematut hitt.

Homme kell 20.15 alustab ETV otseülekannet Eesti-Vene jalgpallikohtumiselt Lilleküla staadionil. Nii harukordse sündmuse puhul tulevad isegi AK uudised tunni võrra varem eetrisse.

Piletid jalgpallilahingule müüdi juba ammu välja, nii et enamik meist koondub koju, sõprade juurde või pubisse teleri ette.

Lähiminevikust on Eesti rahvusmeeskonnal koduväljakul mängitud matšidest taskus viie aasta tagune võit ja veidi hiljutisem viik. Selgi korral on ootused suured, vaatamata sellele, et venelased eestlaste pikkade juhtmete üle nalja heidavad. Need naljad on süütud.

Kui kired on vaibunud, võiks uus nädal panna uuesti mängimisele mõtlema, kuid sedapuhku sellisele, kus sõnad ja liikumine ees ja tulemus, vähemalt mängijaile, ammu ette teada.

27. märtsil tähistab teatrirahvas taas oma pidupäeva ning sel puhul võiks neid aplausiga tervitada. Etenduse saab valida vabalt.

Kindlasti võiks ära vaadata Eesti Draamateatri suures saalis pühapäeval esimest korda publiku ette jõudva Andrus Kiviräha näidendi "Voldemar". Loo aluseks on legendaarse teatrimehe Voldemar Panso mälestused, artiklid ja päevikud ning tulemuseks fantaasiarikas rongisõit läbi esimese poole teatrimehe elust. Kes siis teatrikuul rohkem meenutamist vääriks? Teinegi eesti algupärand saab lavaküpseks ja seda mängitakse kuu lõpus kahel korral Kumu auditooriumis. Otsige kavast Mart Kivastiku "Sõdurit".

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:45
Otsi:

Ava täpsem otsing