Elion alustas DigiTV videolaenutuse testimist

ÄP 19. aprill 2007, 00:00

Videolaenutuse kasutamiseks ei pea kliendid soetada uusi või täiendavaid seadmeid ega olemasolevaid välja vahetada. Teenusel ei ole tellimis- ega kuutasu, maksta tuleb vaid konkreetsete filmide vaatamise eest.

Videolaenutust saab aktiveerida ja filme tellida digiboksi puldi abil DigiTV menüü kaudu. Tellitud filmi saab vaadata 24 tunni jooksul piiramatu arv kordi. Lisaks võib vaatamise katkestada ja 24 tunni jooksul uuesti jätkata. Filmilaenutuse tasu lisandub igakuisele Elioni arvele. Hindade kohta küll esialgu infot ei jagata, kuid tasu peaks jääma samale tasemele DVD-laenutustes küsitavaga. Tulevasse filmivalikusse kuuluvad nii Hollywoodi kui ka kohalikud filmid, samuti telesaated ning muusika.

Videolaenutuse testperiood algas 17. aprillil, selle eesmärk on kontrollida tehnoloogilist töökindlust ning saada tagasisidet kasutusmugavuse ja kliente huvitava sisu kohta.

Testis osaleb ca 2500 kindlate DigiTV piirkondade klienti. Kui testi tulemused on positiivsed, jõuab videolaenutus valmis teenusena kõigi DigiTV klientideni juba mai lõpus.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing